PSA24120 AC24V 5A Desktop CCTV Camera Linear Power Supply Adapter
POETRONICS INDUSTRIAL LIMITED
Contact Now
Security Surveillance CCTV Camera Linear Power Supply Adapter 24V AC Most Close Circuit Television(CCTV) cameras now in the market requires Low Voltage DC 12V power supply, which also called Power ...